ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Сході підбили підсумки роботи сил та засобів операції Об’єднаних сил у січні 2020 року

2 Лютого 2020
На Сході підбили підсумки роботи сил та засобів операції Об’єднаних сил у січні 2020 року

У районі проведення операції Об`єднаних сил відбувся «круглий стіл» за підсумками роботи сил та засобів операції Об’єднаних сил у січні 2020 року за участі командування ООС, представників військово-цивільних адміністрацій в Донецькій і Луганській областях та командирів оперативно-тактичних угруповань і військових частин, залучених до проведення операції. Про це повідомляється на офіційній сторінці ООС у Facebook.

В ході зустрічі учасники проаналізували поточну безпекову ситуацію в районі проведення операції, виконання бойових завдань військовими частинами та підрозділами за січень поточного року.

Зокрема, було проінформовано про результати бойової підготовки та про заходи, що вживаються для підвищення боєздатності підрозділів Об’єднаних сил як на передових позиціях, так і в районах відведення, а саме: заходи логістичного забезпечення, технічної готовності озброєння та військової техніки, матеріально-технічного забезпечення сил та засобів Об’єднаних сил.

Окремо розглянуто низку питань щодо належного розміщення особового складу на польових базах модульного типу, будівництво однієї з яких є на стадії завершення, а також питання соціального та правового захисту військовослужбовців.

Окрім того, були заслухані звіти представників всіх складових сектору безпеки і оборони, що входять до складу Об’єднаних сил, а представники обласних державних адміністрацій поінформували про результати спільної з Об`єднаними силами діяльності щодо відновлення та розбудови мирного життя у східних регіонах України. При цьому основна увага приділялася захисту та безпеці цивільного населення, гуманітарній протимінній діяльності, захисту здоров’я громадян, покращенню механізмів надання державних та соціальних послуг.

Як наголосив Командувач операцією об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко, серед головних завдань в підпорядкованих підрозділах залишається забезпечення повного і неухильного дотримання режиму припинення вогню, а також збереження життя та здоров’я мирних мешканців та особового складу.

Стежте за нами в Instagram
Новини