ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На міжнародні змагання «Військовий лижний патруль 2020» запросили й українських військових

20 Лютого 2020
На міжнародні змагання «Військовий лижний патруль 2020» запросили й українських військових

На запрошення Військового університету Сухопутних військ Польської Республіки імені генерала Тадеуша Костюшка курсанти Військової академії (м. Одеса) візьмуть участь у міжнародних змаганнях «Військовий лижний патруль 2020». Вони відбудуться з 24 по 28 лютого 2020 року в місті Шклярська Поремба, Республіка Польща. Організатор змагань — відділ розвідувально-аеромобільних військ і відділення високогірної підготовки Військового університету Сухопутних військ імені генерала Тадеуша Костюшка. «Військовий гірськолижний патруль» — аналог змагання «Військовий патруль», яке було офіційною спортивною дисципліною на зимових Олімпійських іграх 1924 року.

Команди повинні будуть виконати досить важкі й виснажливі завдання на контрольно-пропускних пунктах протягом 48 годин роботи, використовуючи спеціалізовану зимову техніку. А саме: проходження маршруту у високогірній місцевості на гострих лижах (включаючи спринт на часових інтервалах), орієнтування на місцевості, основні методи виживання, захист від лавин, рятування постраждалої особи з допомогою саморобних санчат, тактика допомоги постраждалим під час бою, бойова стрільба на перемінній місцевості, точність кидання гранати, техніка скелелазіння та багато іншого.

Наразі збірна команда Військової академії (м. Одеса), до складу якої ввійшли курсанти факультетів підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ і військової розвідки та спеціального призначення, відточує свої навички в Карпатах.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Навчання та тренування