ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Луганщині пройшли комплексні інструкторсько-методичні заняття з офіцерами Десантно-штурмових військ ЗС України

2 Лютого 2020
На Луганщині пройшли комплексні інструкторсько-методичні заняття з офіцерами Десантно-штурмових військ ЗС України

Цими днями, на одному зі спеціально обладнаних танкодромів у Луганській області, з офіцерським складом 46 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України, відбулись комплексні інструкторсько-методичні заняття по організації занять з водіння.

Заняття складалось з теоретичної та практичної частини. На теоретичній частині були розглянуті основні документи, що мають бути підготовлені при проведенні заняття, методи оцінювання військовослужбовців при виконанні нормативів на військові техніці, та різнобічні аспекти підготовки до виконання цих нормативів (накриття навчальних точок, тощо).

Після чого військовослужбовці перейшли до навчальних точок, де кращі екіпажі виконували основні нормативи на БМП-1. Для проведення практичної частини (водіння) було підготовлено багато зразків бронетехніки, серед яких: бронетранспортери БТР-80 і БТР-3ДА, танк Т-80БВ, бойова машина піхоти БМП-1.

Військовослужбовці особисто подолали «за штурвалом» кожної бронетехніки відмічений маршрут, та мали змогу «порівняти» ходові якості, плюси та мінуси кожного окремого зразка при важких метеоумовах.

Владислав Заїка для АрміїInform

Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини