ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міноборони планує осучаснити чергу на житло для військовослужбовців – Олексій Марценюк

18 Лютого 2020
Міноборони планує осучаснити чергу на житло для військовослужбовців – Олексій Марценюк

Зараз у черзі на отримання житла перебуває близько 48 тисяч військовослужбовців, їх перевірять і всіх, хто має законні підстави, забезпечать житлом, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода заступник Міністра оборони України Олексій Марценюк.

«Ми зафіксували цих 48 тисяч військовослужбовців, ми розраховували, скільки і яких нам треба ресурсів, скільки треба часу, щоб у найближчому майбутньому закрити це питання. Це буде бюджетне фінансування, надлишкове майно, інвестиційні механізми й так далі, щоб розрахувати, чи зможемо ми за п’ять років – це наша амбітна мета – розв’язати питання квартирної черги», – сказав Марценюк.

Заступник Міністра оборони уточнив, що житло отримають ті, хто справді його потребує, і що зараз проходить перевірка черги на житло і переведення всіх даних в електронний вигляд.

Разом із тим, він наголосив, що «черга на житло є радянським застарілим елементом», тому Міністерство оборони України розпочинає запроваджувати нову систему забезпечення військовослужбовців житлом.

«Конкретно ми говоримо про депозитно-монетарну програму. Це означає, що військовослужбовцю будуть нараховуватися конкретні гроші, які потім можна буде використати на купівлю житла чи заставу для іпотеки. Можливо, військовослужбовець захоче купити щось більше, ніж держава могла б йому дати. Можливо, йому в спадок залишать нерухомість і в нього буде житло, а ці гроші він захоче використати на щось інше. Ми хочемо рухатися в бік більш гнучкого забезпечення військовослужбовців», – пояснив він.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини