ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майже 8 тисяч військових відправляє на карантин Південна Корея

24 Лютого 2020
Майже 8 тисяч військових відправляє на карантин Південна Корея

Південна Корея відправляє на карантин 7 700 військових, а КНДР — 380 іноземців, переважно іноземних дипломатів, які перебувають у Пхеньяні. Як передає «BBC», про це повідомляє інформагентство Yonhap.

За повідомленнями ЗМІ, 200 іноземців перебували в КНДР на карантині й раніше, але тепер влада розширила його термін і масштаби. Поки що в Піденній Кореї про жоден випадок захворювання коронавірусом не повідомлялося.

Натомість у країні станом на 24 лютого захворіли 763 особи, семеро — померло. 7700 військових відправили на карантин після того, як захворювання виявили в 11 військовослужбовців.

АрміяInform нагадує, що коронавірус вже поширився на 29 країн. Найскладніша в Європі ситуація склалася в Італії, де 152 особи захворіли, а троє італійців похилого віку померли. 11 муніципалітетів на півночі Італії з населенням 50 тисяч осіб відправлені на карантин.

На Близькому Сході найскладніша ситуація в Ірані, де захворіли 43 особи, а 8 ‒ померло. Туреччина, Ірак та Афганістан закрили кордони з Іраном.

У Китаї, звідки поширився коронавірус, захворіли 77 150 людей, 2500 ‒ померли. У понеділок повідомлено про понад 400 нових випадків захворювання в Китаї, переважно в Ухані.

Як повідомлялося раніше, в січні ВООЗ оголосила глобальну надзвичайну ситуацію у зв’язку зі спалахом нового вірусу, який спричиняє респіраторну хворобу під назвою Covid-19. Лихоманка, втома та сухий кашель — найпоширеніші симптоми для пацієнтів. Частка людей, які помирають від цього захворювання, сягає приблизно 2%, у більшості хворих лише розвиваються легкі симптоми і відбувається повне одужання.

Раніше 24 лютого АрміяInform повідомляла оперативну інформація МОЗ про поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України