ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Любий солдате, молюся за тебе і вірю в нашу перемогу!»

27 Лютого 2020
«Любий солдате, молюся за тебе і вірю в нашу перемогу!»

Учнівська молодь Буського району долучилась до започаткованої АрміяInform патріотичної акції «Підтримай своїх».

‒ Я хочу, щоб воїни, які нині на фронті нас захищають, щохвилини ризикуючи життям, знали – ми ними пишаємось! Чекаємо на вас удома і віримо у перемогу! – висловив свою позицію учень середньої загальноосвітньої школи № 1 міста Буськ Валерій Волошин. – Наша повага з вами!

Разом із підписаними прапорами молоді громадяни Львівщини передали воїнам 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади листи й янголиків.

‒ Це те найменше, що можемо нині дати захисникам, – каже Людмила Ціхоцька. – Загалом Буськ і наш район є, так би мовити, «волонтерсько активним». Ми щоразу намагаємось передати на фронт якісь смаколики та просто речі, що покращують побут військовиків. Але ніщо не замінить відчуття теплоти й підтримки. Всі дуже хочемо, щоб кожен мужній воїн відчув щирість нашої вдячності.

Нагадаємо, патріотична акція «Підтримай своїх» започаткована АрміяInform тиждень тому. І за цей короткий час до ініціативи радо долучились кількасот учнів понад 10 шкіл Львівщини. Головна мета акції – показати бійцям на фронті, що їх шанують і поважають навіть у далекому тилу, а також дати воїнам на передовій відчути, що за них переживають і моляться тисячі незнайомих їм людей, яких вони щоденно боронять звитяжною працею. Долучитись до ініціативи може кожен охочий. Для цього потрібно лише звернутись до офісу АрміяInform, розташованому у вашому регіоні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Публікації