ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Лікувальні гастролі «Доктора Бориса» тепер офіційно і по всій Україні

13 Лютого 2020
Лікувальні гастролі «Доктора Бориса» тепер офіційно і по всій Україні

АрміяInform уже розповідала про ініціативу власників і персоналу розважально-оздоровчого комплексу «Оскар» щодо психологічної реабілітації ветеранів і діючих військовослужбовців ЗСУ через дельфінотерапію. І якщо тиждень тому це був маловідомий лікувальний курс на волонтерських засадах, то тепер ця ініціатива набирає офіційного статусу. Відсьогодні на території України стартувала ціла програма з реабілітації воїнів, які втратили своє здоров’я, захищаючи Батьківщину.

— Радий сповістити про всеукраїнський старт програми психологічної реабілітації наших захисників, — наголосив Тарас Чекурда. — Від початку нашого функціонування у Трускавці ми приймали в себе воїнів АТО/ООС і побачили дуже хороші результати подібної терапії. І саме тому вирішили розширити такий соціальний проєкт на території всієї України.

Також ініціативу мережі розважально-оздоровчих комплексів з дельфінами «Оскар» підтримали колеги з аналогічних комплексів «Немо». Іншими словами, у всіх регіонах, де є дельфінарії цих мереж, будуть організовані спеціалізовані курси реабілітації для учасників бойових дій, які протистояли ворогові на Сході нашої держави.

— Ми добре розуміємо, що наша країна на цей момент не має достатньої фінансової можливості, аби запровадити такі курси на комерційній основі для всіх воїнів, — продовжив Тарас Чекурда. — Тому, як соціально відповідальний бізнес, робимо крок назустріч і пропонуємо свої послуги безоплатно для воїнів АТО/ООС. Адже вони потребують допомоги вже і негайно.

За словами керівників мереж розважально-оздоровчих комплексів, у багатьох випадках уже підписані й діють угоди з військовими закладами охорони здоров’я про скерування пацієнтів на дельфінотерапію. Наприклад, дельфінарій «Оскар» підписав угоду з Центром медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» Міністерства оборони України, пацієнти якого вже на постійній основі отримують курс реабілітації двічі на тиждень. До того ж стати пацієнтом дельфінів можна через місцеві організації воїнів і ветеранів АТО/ООС. Єдина вимога — це справжня потреба у лікуванні та участь у реальних бойових діях на Сході України.

— Прошу всіх воїнів не соромитись і звертатись зі своїми психологічними проблемами, — сказав на завершення Тарас Чекурда. — Постараємось зробити максимально можливе для вашого лікування.

Отож, якщо ви учасник АТО/ООС і зіткнулись з певними психологічними проблемами після повернення з фронту, то варто звернутись до найближчого до вас дельфінарію за проведенням курсу реабілітації.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації, Реабілітація