ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-зв’язківці склали комплексний екзамен з курсів посиленої підготовки

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Лютого 2020, 20:15

На базі окремої бригади зв’язку Генерального штабу Збройних Сил України  під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедр інституту та досвідчених  офіцерів бригади, які мають бойовий досвід в ООС,  курсанти випускних курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут закріпили свої знання та навички під час підсумкового контролю проведення першого етапу курсів посиленої підготовки у вигляді комплексного екзамену.

Під час теоретичної складової визначався рівень підготовки курсантів з фахових дисциплін та загальновійськових предметів (тактичної, вогневої та інженерної підготовки). При виконанні практичних завдань курсанти відпрацьовували нормативи та навчальні завдання з розгортання пунктів управління різного рівня. Під час екзамену також приділялася увага відпрацюванню мінних та інженерних загороджень.

З метою об’єктивної оцінки набутих курсантами знань та навичок до проведення комплексного екзамену були залучені інструктори 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру. За результатами комплексного екзамену майбутні офіцери показали належний рівень теоретичних знань й відмінні показники відпрацювання практичної складової. Курсанти отримали відповідні сертифікати про успішне засвоєння курсу посиленої підготовки 2020.

9
2
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,