ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Комбатюшка»

3 Лютого 2020
«Комбатюшка»

Він щодня, щоночі, щогодини відповідає за понад пів тисячі людських життів, ввірених йому Присягою і Державою. Свою лінію фронту він вимірює не погонними метрами, а іменами воїнів, які стоять на кожному з його взводних опорних пунктів. Жоден із нас не зможе навіть уявно відчути всієї ваги того тиску відповідальності, що лягає на плечі цього комбата.

Щоранку командир батальйону майор Володимир Бабанін після важкої ночі приходить до своєї маленької кімнатки, суворий дизайн якої доповнюють Державний Прапор та невеличкий стос книжок з історії. І він ніколи не розповість, як дякує Богові, що ця ніч пройшла без утрат. А це означає, що добре підготував кожного бійця.

Усі, хто його знає, чудово пам’ятають про п’ять вимог комбата. Якщо хочете, п’ять табу. Про які знає кожен, і за порушення яких не буде від нього прощення. Головне з них – бути патріотом. Потім професіоналом своєї справи… Інші комбат озвучує особисто кожному. І справа не в підписі в якійсь книжці. А в тому, що ти зрадиш довіру командира і дане йому слово. Між собою бійці називають його «Комбатюшка». Бо він знає достеменно, чим дихає, чим живе кожен із його бійців.

За цим комбатом ворог відкрив відверте полювання. Проросійські бойовики та спецслужби країни-агресора максимально збирають інформацію про нього. Та, попри це, він дозволив опублікувати своє фото. Бо ворог, що стоїть проти нього, знає цього командира за голосом перехоплених радіодонесень. Відчуває його міць силою вогневих уражень. І найголовніше, ворога страшить бойовий дух цього батальйону, яким командує справжній, упевнений в собі, у нашій перемозі, і в кожному своєму воїну, офіцер.

42

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації