ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канадські інструктори навчають майбутніх командирів тактиці застосування підрозділів

12 Лютого 2020
Канадські інструктори навчають майбутніх командирів тактиці застосування підрозділів

У Військовій академії (м. Одеса) відбуваються інструкторсько-методичні заняття за участю представників канадської тренувальної місії в Україні UNIFIER щодо ухвалення бойових рішень за стандартами НАТО (Troop Leading Procedures – TLP).

Упродовж трьох тижнів канадські інструктори навчатимуть майбутніх командирів ефективним прийомам управління підрозділами під час бою, тактиці ведення бойових дій у наступі, обороні на відкритій місцевості й в населених пунктах.

Від чіткого й фахового бойового рішення залежить успіх виконання завдання в цілому. Тому основну увагу інструктори приділяють колективним та індивідуальним тренінгам, під час яких моделюють різні ситуації, що виникають у бою. Кожному курсантові дається кілька варіантів рішення. Вони повинні за визначений час зробити правильний вибір. За результатами відповіді виставляється оцінка. У межах начальних курсів курсанти ознайомляться з основами планування, тактики застосування підрозділів, розвідки, системою керування боєм «Комбат».

Як розповів капітан тренувальної місії в Україні UNIFIER David Crosbie, серед курсантів Військової академії (м. Одеса) чимало майбутніх командирів різних ланок. Завдяки наполегливості й відповідальному ставленню до навчального процесу вони демонструють хороші знання й навички під час занять.

‒ Ми проводимо як колективні, так й індивідуальні заняття, за результатами яких можемо зробити належні висновки, чи справді ці тренінги і навчання є корисними. Коли отримуємо зворотний зв’язок після групових занять, то бачимо, що вони варті того, ‒ підкреслив капітан David Crosbie.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини