ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ім’я доньки нагадуватиме родині про тата і чоловіка – справжнього героя

11 Лютого 2020, 13:58
Ім’я доньки нагадуватиме родині про тата і чоловіка – справжнього героя

В оперативному командуванні «Південь» триває акція «Свято без тата». Десятки дітей, батьки яких загинули в боях з російськими окупантами на сході України, не залишилися без уваги і турботи суспільства. Представники військових частин і підрозділів командування зустрічаються із сім’ями полеглих воїнів, щоб вшанувати їхню пам’ять, а також передати дітям героїв подарунки і солодощі. Такі акції вже відбулися в Кропивницькому, Вінниці, Херсоні. Нині представники командування запросили в гості вдову і дочку загиблого у 2014 році заступника командира першої роти 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу старшого лейтенанта Василя Новака. Він героїчно склав голову 16 липня 2014-го біля прикордонного з Росією села Маринівка, зупиняючи прорив танків агресора в напрямку Савур-Могили. Разом з офіцером полягли військовослужбовці його роти молодший сержант Андрій Майданюк, солдати Віталій Шум і Костянтин Ковальчук. Василь Новак нагороджений орденом Богдана Хмельницького 3-го ступеня посмертно.

Так сталося, що його донька Василина ніколи не бачила тата, бо народилася вже після того, як Василь пішов у вічність. Дружина вирішила дати дитині, про яку так мріяв чоловік, ім’я Василина, щоб воно завжди нагадувало про батька. Хоча Василинка бачила тата лише на фото, під час зустрічі в оперативному командуванні, вона з гордістю слухала розповіді його побратимів про те, як він героїчно воював, який був сильний та сміливий. Василині було приємно, що про її тата говорять стільки хорошого.

– Для нас не важливо, що у тім даруночку. Важливо, що його пам’ятають, – наголосила вдова офіцера Ганна Новак.

Нагадаємо, що акція «Свята без тата» започаткована у 2014-му. Спочатку планували реалізувати ідею як одноразову форму допомоги сім’ям воїнів, які першими загинули на фронті. Але згодом вона стала постійною.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини, Соціальний захист