Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Холодноярці вказали на місце кремлівським «їхтамнєтам»

3 Лютого 2020
Холодноярці вказали на місце кремлівським «їхтамнєтам»

Українські захисники з 93-ї ОМБр «Холодний Яр» звернулися до московських окупантів, вказавши тим, що вони — загарбники, тож не мають шансу на перемогу й підкорення України. Відповідний пост опублікувала пресслужба бригади на своїй сторінці у фейсбуку.

«Вони називали нас «карателями», не зазначаючи при цьому, що прийшли на українську землю з російськими танками, «Градами» і мінометами й почали обстрілювати наші міста та села, руйнувати будівлі та вбивати людей.

Вони називали себе «шахтарями», але досі не можуть пояснити, як можна шість років поспіль видобувати у своїх шахтах нову російську зброю.

Вони запевняють, що захищають «мирне населення Донбасу», але при цьому забувають згадати, як збили малайзійський «Боїнг» із 298 цивільними на борту.

Путін каже, що «їхтамнєт», а тим часом Комітет солдатських матерів Росії не може дошукатися своїх синів, які воювали невідомо де і поховані невідомо як.

Саме тому ми чинимо жорсткий опір московській навалі, не зважаючи на розміри та забезпечення армії РФ. Саме тому ми міцнішаємо, а вони слабшають. Саме тому об’єднуємося та взаємодіємо, а вони стріляють і підривають одне одного.

Бо правда на нашому боці. Слава Україні!»

Читайте нас в Telegram
Новини