ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Гради» підтримали вогнем танкову бригаду під час умовного наступу

17 Лютого 2020, 15:30
«Гради» підтримали вогнем танкову бригаду під час умовного наступу

На Дніпропетровщині на одному з полігонів оперативного командування «Схід» ЗС України завершилися тактичні навчання реактивного артилерійського дивізіону окремої танкової бригади. На них українські «Гради» виконали 250-кілометровий марш і бойові стрільби під час умовного наступального бою.

За словами керівника навчань – начальника управління ракетних військ і артилерії – заступника командувача військ ОК «Схід» полковника Сергія Мусієнка, під час бойового злагодження бригадної артилерійської групи, реактивний дивізіон здійснив марш із пункту постійної дислокації, виконав заходи з підготовки до ведення бойових дій та наніс вогневе ураження умовному противнику з РСЗВ «Град» під час наступального бою танкової бригади.

– Під час навчань дивізіон виконав кілька переміщень бойового порядку і командно-спостережних пунктів та здійснив вогневе ураження цілей в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби. Дивізіон підготовлений добре, показує високий рівень знань і вмінь, ‒ зазначив Сергій Мусієнко.

12

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Репортаж