ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фонд «Демократичні ініціативи» досліджує потреби ветеранок України

18 Лютого 2020
Фонд «Демократичні ініціативи» досліджує потреби ветеранок України

Аби допомоги жінкам-учасницям бойових дій у їхній адаптації до мирного життя фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва проводить опитування щодо їхніх потреб. Усі запитання поділено на тематичні блоки: нинішня життєва ситуація, медичне забезпечення, житлові умови, кілька слів про себе та ключові питання — про соціальну підтримку і допомогу від держави.

Організатори просять бути відвертими у відповідях, адже анкета анонімна. Якщо на якесь запитання ви не хочете відповідати — це ваше право. Результатом опитування стане розроблення програми та системи рекомендацій для органів центральної та місцевої влади, які будуть обговорені на публічних заходах, разом з представницями ветеранок, працівників міністерства та відповідних соціальних служб. Опитування проводиться на території всієї України, але акцент у результатах буде на Донецьку, Дніпропетровську та Львівську області.

Опитування проводиться спільно з Фондом Східна Європа, який виконує проєкт «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів» за сприяння Посольства Великої Британії в Україні.

Заповнити анкету можна до 20 лютого 2020 року за посиланням: https://bit.ly/39S1pRN.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини