ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До збільшення військової допомоги Україні закликала діаспора Канади

19 Лютого 2020
До збільшення військової допомоги Україні закликала діаспора Канади

У відповідь на ескалацію Росією насильства на Донбасі міжнародній спільноті треба посилити військову підтримку України. Про це заявили у Конгресі українців Канади, повідомляє «Укрінформ».

«Конгрес українців Канади закликає Канаду разом із союзниками по НАТО збільшити військову допомогу Україні, зокрема, розширивши постачання оборонної зброї», — йдеться в заяві.

В організації також закликали міжнародну спільноту посилити санкційний тиск на Москву.

«КУК закликає Канаду в співпраці з ЄС, G7 та іншими державами-однодумцями посилити економічні санкції проти Росії, зокрема, виключивши Росію із системи міжнародних платежів SWIFT, аби тиснути таким чином на РФ задля припинення окупації нею Криму та зупинки вторгнення до східної України», — зазначається в документі.

У Конгресі висловили глибоке співчуття родині українського військового, який загинув 18 лютого внаслідок нападу окупантів.

Як повідомляла АрміяInform, у вівторок, 18 лютого, в Нью-Йорку відбулося засідання Радбезу ООН, де обговорювали виконання Мінських угод. На ній українська делегація та країни ЄС засудили наступ підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України