ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дмитро Кулеба ознайомився з підготовкою льотних кадрів у Харкові

14 Лютого 2020
Дмитро Кулеба ознайомився з підготовкою льотних кадрів у Харкові

Під час робочої поїздки східним регіоном віцепрем’єр-міністр із європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба ознайомився з навчальним процесом у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Начальник університету генерал-майор Олександр Турінський під час презентації навчального закладу наголосив на впровадженні різних освітніх інновацій та широкому вивченні закордонного досвіду.

 

‒ Натепер готуємо офіцерів уже за понад 30 стандартами НАТО, ‒ каже генерал-майор Олександр Турінський. – За рівнем навчання льотних кадрів і фахівців протиповітряної оборони наша країна посідає одне з провідних місць у світі. Яскравим підтвердженням цього є те, що в університеті проходять перепідготовку чимало іноземних військових, зокрема, й із країн Альянсу.

Далі Дмитро Кулеба побував у спеціалізованих класах різних факультетів і посидів у кабіні тренажера вертольота Мі-8МТВ. Після чого виступив перед викладачами та курсантами.

‒ Працюю так, щоб в Україні було більше НАТО, а в НАТО – України. Я побачив, що колектив університету впевнено рухається курсом розвитку. Представники Альянсу постійно дякують за надання їм унікальної можливості вчитися в українських військових, як треба любити і захищати свою державу. Тож, у нас є чим пишатися і до чого прагнути, ‒ зауважив віцепрем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції.

Наостанок перебування у ХНУПС почесний гість відповів на кілька запитань офіцерів та побажав армійцям подальших службових успіхів.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини