ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для київських школярів пригнали броньовики

24 Лютого 2020
Для київських школярів пригнали броньовики

22 лютого у столиці провели VI патріотичний табір військового вишколу. Місця на Льодовому стадіоні підготували військові Управління цивільно-військового співробітництва (CIMIC), Десантно-штурмових військ, Військової служби правопорядку та Медичних сил.

Понад 400 дітей пройшли навчання зі спорядженням, зброєю та військовою технікою. Учасників вишколу привітав захисник Донецького аеропорту, заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Олександр Терещенко:

Маємо пам’ятати загиблих героїв: Небесну Сотню й полеглих на Сході в російсько-українській війні, що триває. Водночас маємо бути сильними, переймати досвід ветеранів і воїнів, які продовжують боронити Україну від російських агресорів.

Інструкторами для школярів у той день стали фахові розвідники, десантники, військові медики, спецпризначенці й кінологи. Найбільшу цікавість в учасників викликали зброя, бронетехніка та військове спорядження.

Дітям докладно розповіли про вміст медичного тактичного рюкзака й дали потренуватися в наданні першої невідкладної домедичної допомоги.

Також школярів ознайомили з основними правилами поводження зі зброєю, розбирали й збирали автомат Калашникова, стріляли в тирі, спостерігали за роботою службового пса Гаріка, навченого шукати вибухові пристрої та затримувати правопорушників.

А найцікавішою, напевно, стала смуга перешкод, яку школярі долали під пильним оком інструкторів. По завершенню учасники табору отримали сертифікати про успішне проходження вишколу.

16
4

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини