ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

День відкритих дверей у сержантському коледжі: щотретій відвідувач бажає стати курсантом

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Лютого 2020, 18:55

Близько сорока юнаків та дівчат ознайомилися з правилами вступу та особливостями навчання у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут, що в Полтаві.

– День відкритих дверей у коледжі вийшов далеко за рамки разового заходу, – розповів заступник начальника навчального закладу з морально-психологічного забезпечення підполковник Андрій Назаренко. – Враховуючи побажання молодих людей та їхніх батьків проводимо зустрічі щомісяця. Тим більше, що умовами вступу й навчання цікавляться не тільки мешканці Полтавщини.

З початку року коледж відвідали майже 100 потенційних абітурієнтів з дев’яти областей. І близько третини з них виявили бажання стати військовими зв’язківцями.

– Мій старший брат проходить контрактну службу в Національній гвардії України. Але я схильний до точних наук, тому фах зв’язківця для мене привабливіший, – говорить Олег Несвіт, який ще кілька років тому обрав військову стезю.

Особливу зацікавленість у молоді викликали новітні системи зв’язку та комп’ютерні технології.

У процесі спілкування гості коледжу ознайомились із умовами навчання й побуту курсантів, нормами речового, медичного та фінансового забезпечення.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram