Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Цьогоріч Дніпро надасть 32 мільйони на підтримку учасників АТО/ООС

11 Лютого 2020

У Дніпрі з 2014-го функціонує комплексна програма підтримки учасників АТО/ООС, бійців-добровольців і членів їхніх сімей «Родина героя». Цьогоріч на її фінансування з муніципального бюджету заплановано надати майже 32 млн гривень. Гроші спрямують на лікування, оздоровлення, придбання медикаментів захисникам України з інвалідністю та членам сімей полеглих героїв, а також на часткове погашення комунальних платежів, компенсацію на оздоровлення та реабілітацію.

Також місто фінансово підтримує сім’ї військових, які загинули в районі бойових дій на Донбасі. Так, надається одноразова матеріальна допомога у розмірі 100 тис. гривень на родину. Військовим і родинам загиблих також виплачують матеріальну допомогу до пам’ятних і святкових дат.

Як розповіла заступник директора департаменту соціальної політики Дніпровської міськради Юлія Дмитрова, у 2019-му місто в рамках програми «Муніципальне житло м. Дніпра» для учасників бойових дій у районі проведення АТО/ООС придбало 7 квартир.

– Окрему увагу приділяємо діткам захисників України. До різних свят вони отримують подарунки. А відторік, за дорученням міського голови Бориса Філатова, усі діти загиблих героїв до Дня захисту дітей отримують по 15 тисяч гривень, – зазначила Юлія Дмитрова.

Нині в Дніпрі мешкають 5 643 учасники АТО/ООС, із них 252 – особи з інвалідністю, 316 – члени сімей героїв.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, Соціальний захист