ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чому в районі ООС військові не хворіють на грип

6 Лютого 2020
Чому в районі ООС військові не хворіють на грип

У зоні відповідальності ОТУ «Північ» захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції стабільно контрольована. Як повідомили кореспондентові АрміяInform у 59-му військовому мобільному госпіталі, кількість захворювань з початку поточного року становить 4-5 випадків. Торік у закладі пролікувалися 60 військовослужбовців. І це дуже малий відсоток від загальної чисельності в подібних випадках.

— Основними методами вберегтися від інфекції є активна й пасивна імунізації. Активна — це схвалені державою вакцини. Ми використовуємо препарат «Ваксігрип Тетра» французького виробництва. Наприкінці минулого року в районі нашої відповідальності пройшли імунізацію 96 % особового складу, що дало змогу запобігти чи не розповсюджувати вірусні інфекції, — розповів ТВО заступника начальника 59-го ВМГ з медичної частини лейтенант Роман Ісаєнко.

Крім того, важливо дотримуватися режиму дня, мінімізувати шкідливі звички й повноцінно харчуватись. Сьогодні в меню медзакладу постійно є часник, цибуля й цитрусові, що активізують імунні резерви організму.

За словами військових лікарів, нинішня зима не холодна й виражені інфекційні захворювання практично відсутні. Проте частіше — це ангіна, до якої призводить переохолодження та вживання холодної води. Тут основна порада — тепло вдягатися та обов’язково закутувати горло, бо застуда починається з верхніх дихальних шляхів. Та якщо вже застудились — збивати температуру, пити багато рідини й дотримуватися постільного режиму.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація, Спорт