ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чехія і Швеція спільно замовлятимуть боєприпаси в НАТО

13 Лютого 2020
Чехія і Швеція спільно замовлятимуть боєприпаси в НАТО

Член НАТО — Чеська Республіка та країна-партнер — Швеція приєдналися до ініціативи з уніфікації боєприпасів — так званої Багатонаціональної ініціативи з бойових вирішальних припасів (Multinational Land Battle Decisive Munitions Initiative).

Як передає Укрінформ, пресслужба НАТО повідомляє, що подія відбулася в середу в рамках заходів першого дня зустрічі міністрів оборони країн Північноатлантичного Альянсу, в яких брали участь також деякі країни-партнери.

«Ініціатива створює багатонаціональне середовище для отримання та розпорядження ключовими боєприпасами на суходолі. Вона надає державам-учасницям спроможність знижувати витрати на отримання таких припасів шляхом поєднання зусиль та об’єднання відповідних замовлень. Ініціатива також підвищує спроможності країн-учасниць у спільному використанні наявних резервів таких припасів», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: ініціатива була започаткована під час саміту НАТО в 2018 році, при цьому перше постачання спільного замовлення боєприпасів було здійснено протягом наступних шести місяців. Наступний раунд постачання має відбутися наприкінці поточного року.

З урахуванням двох нових учасників, згадана ініціатива нині об’єднує 23 країни, зокрема, членів НАТО: Бельгію, Чеську Республіку, Хорватію, Данію, Естонію, Німеччину, Францію, Італію, Латвію, Литву, Чорногорію, Нідерланди, Норвегію, Польщу, Португалію, Словаччину, Словенію, Іспанію, Великобританію, а також партнерів Альянсу: Австрію, Фінляндію, Північну Македонію і Швецію.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
НАТО, Новини, Новини світу та України