ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бойовий досвід проти зимового бездоріжжя – охоронці неба провели екстремальні навчання

13 Лютого 2020
Бойовий досвід проти зимового бездоріжжя – охоронці неба провели екстремальні навчання

На Одещині пройшли дводенні заняття з командирами підрозділів Одеської радіотехнічної бригади повітряного командування «Південь». З офіцерами з’єднання провели низку занять. Зокрема зі згортання й розгортання технічних засобів стеження за повітряною обстановкою, застосування сучасних видів та засобів маскування, ремонту й відновлення техніки, виведеної з ладу.

У перший день учасники занять навчались сучасного досвіду з охорони та оборони позицій частин радіотехнічних військ, відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп противника і надання медичної й психологічної допомоги особовому складу.

 

Другий день навчань присвятили виведенню підрозділів РТВ з-під удару, тривалому маршу й перебазуванню у заданий район із подальшим розгортанням для виконання бойових завдань поза межами пунктів постійної дислокації. Також тренувалися облаштовувати наметовий табір з усім необхідним для забезпечення життєдіяльності.

Особливих складнощів у виконанні програми занять додала погода. Волога південна зима й суттєві добові перепади температур призвели до того, що польові дороги стали майже непроїзними. Але воїни бригади впевнено впоралися з усіма труднощами і повністю виконали програму навчань. Цього досягти допоміг досвід, набутий бригадою під час виконання бойових завдань на сході України.

2
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації