ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бойова жіноча косметичка, або Як дівочі «штучки» виручають на передовій

22 Лютого 2020
Бойова жіноча косметичка, або Як дівочі «штучки» виручають на передовій

Сьогодні чимало наших жінок-військовослужбовців виконують бойові завдання на «нульових» позиціях нарівні з чоловіками. І це – не тільки бойові медики і снайпери. Багато хто обіймає командні посади в ротах, є навіть кілька красунь-командирів бойових машин.

Утім, абсолютно кожна жінка, з огляду на її природу та незалежно ні від чого, завжди має із собою певний набір косметики. І виявляється, що його можна використати не тільки для «припудрювання носика»…

Топ-5 жіночих дрібничок, корисних на війні

Бальзам для вуст

Гігієнічна помада допоможе при нежитю. Саму недугу вона, звісно, не вилікує, але подразнення навколо носа від серветок і носової хустки зніме.

При порізах, подряпинах і укусах комах бальзам для губ впорається як зволожуючий і заспокійливий засіб, зніме первинне подразнення, свербіж та навіть сприятиме процесу загоєння.

Погано застібається замок блискавки на однострої – ще одна проблема, з якою легко впорається бальзам. Варто лише трохи змастити ним блискавку над «собачкою» замка і трохи під нею.

Лак для нігтів

Вам треба запалити вогнище, але запальнички під рукою немає, а сірники відсиріли. Зануріть головки сірників у лак, дайте їм підсохнути. Далі все просто. Першим «чирком» ви знімете шар лаку, а після другого – у вас з’явиться вогонь.

Гігієнічні прокладки

Ми звикли ліпити пластир на шкіру в місцях потертостей. Але є не гірший спосіб усунути мозолі – прикріпити шматочок прокладки до тієї частини взуття, яка натирає. Деякі радять кріпити прокладку прямо на шкіру. Але цей спосіб підійде, якщо мозоль ще свіжий, але не болить.

Прокладка чудово вбирає кров, тому її можна використовувати для перев’язки і зупинки поверхневої кровотечі. Важливо: для перев’язки рани знадобиться дві прокладки. Першу внутрішньою стороною накладають на рану, а другу використовувати як фіксатор.

У складі всіх прокладок є легкогорючі речовини, тому їх можна використовувати для розпалювання багаття із сирої деревини.

Ну, а про заміну ними зношених устілок у мокрому взутті годі й говорити.

Дзеркальце

Перебуваючи в укритті або шанцях, за його допомогою можна обстежити територію довкола. Також ним можна подати сигнали побратимам про своє місцеперебування «сонячними зайчиками».

Пилочка для нігтів

За відсутності ножа заточіть пилку з одного боку на камені. Отримаєте хоч і поганенький, але ножик. Це ж краще, ніж рвати, приміром, мотузку власними зубами й нігтями. Вона також згодиться, щоби виправити вістря й лезо ножа, прибрати іржу з інструментів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Лайфхак