ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Близько 20 мільйонів гривень цьогоріч виділять на житло воїнам-сумчанам

23 Лютого 2020
Близько 20 мільйонів гривень цьогоріч виділять на житло воїнам-сумчанам

У Сумській  міськраді відбулося засідання, на якому затвердили видатки на  фінансування для учасників бойових дій та обсяг коштів на соціальні проєкти для воїнів, подані міськими організаціями.

Програмою «Соціальна підтримка захисників України та членів їх сімей на 2020-2022 роки» передбачено близько 105 мільйонів гривень на реалізацію соціальних гарантій для воїнів-сумчан. Такі кошти будуть розподілені  пропорційно протягом трьох років із міського бюджету.

Представниками органів місцевої влади передбачено чимало соціальних гарантій для бійців та членів їхніх сімей, зокрема надання матеріальної допомоги, виплата щомісячної адресної грошової допомоги на отримання транспортних послуг, виплата щомісячної грошової допомоги дітям загиблих воїнів, надання грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортного лікування тощо.

Серед найбільш розповсюджених проблемних питань  для бійців – отримання коштів для придбання власного житла. У 2020 році на отримання  одноразової цільової матеріальної допомоги для придбання житла захисникам України та членам сімей загиблих воїнів місцеві обранці передбачили більше ніж 20 мільйонів гривень, по 350 тисяч гривень для 59 сімей військових.

Водночас цьогоріч планується  реалізація 5 місцевих соціальних проєктів, спрямованих на підтримку і реабілітацію учасників АТО/ООС.  У міському бюджеті на це передбачили  близько 500 тисяч  гривень.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини