ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Артилеристи ДШВ – кращі серед артилерійських підрозділів ОТУ «Північ»

13 Лютого 2020
Артилеристи ДШВ – кращі серед артилерійських підрозділів ОТУ «Північ»

Артилеристи 46 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України здобули перемогу на змаганнях серед артилерійських підрозділів Оперативно-тактичного угрупування «Північ».

Змагання відбувалися в районі відведення, на одному з полігонів у районі проведення Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation. Військовослужбовці виборювали першість в запеклій боротьбі у декілька етапів та чотирьох номінаціях: індивідуальній, тактичній, спортивній та спеціальній.

Так, першим випробуванням стало подолання смуги перешкод та розвантаження боєприпасів. Далі, учасники змагань проводили евакуацію поранених, здійснювали метання гранати, долали інженерні загородження, відпрацьовували нормативи з вогневої підготовки
та працювали із засобами РХБ захисту. На цьому етапі десантники обійшли своїх суперників майже на третину часу.

Надалі, оцінювались тактична та спеціальна підготовка: головні критерії оцінки – влучність стрільби, управління вогнем, швидкість та вірність відпрацювання всіх тактичних елементів тощо.

Також оцінювались злагодженість розрахунків, практичні навички офіцерів при виконанні ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою, виконання залікових завдань на імітаційних засобах, готовність особового складу витримувати фізичні навантаження.

За результатами змагань, артилерійські підрозділи 46 окремої десантно-штурмової бригади стали кращими за такими напрямками:

Д-30 – Перше місце;
2С1 – Перше місце;
2С3 – Перше місце;
БМ-21 – Перше місце.

Вітаємо з перемогою!

Пресслужба 46 окрема десантно-штурмова бригада Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Читайте нас в Telegram
Вишкіл, ДШВ, Навчання та тренування, Новини