ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Америка закликала Росію негайно звільнити понад 80 українських політв’язнів

19 Лютого 2020
Америка закликала Росію негайно звільнити понад 80 українських політв’язнів

Виконувач обов’язків заступника представника США при ООН Черіт Норман Шалє під час засідання Ради безпеки ООН закликала Росію негайно звільнити понад 80 українських політичних бранців.

Як повідомляє УНІАН, дипломат запевнила, що США не визнають і не будуть визнавати анексію Криму Кремлем. «Наші санкції проти Росії залишатимуться чинними, поки Україна не відновить контроль над своєю територією», – сказала Шалє.

«В ім’я міжнародного миру і безпеки ми закликаємо Росію поважати суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, які поширюються на її територіальні води. Ми засуджуємо порушення, які відбуваються в умовах російської репресивної окупації, і закликаємо Росію звільнити понад 80 політичних бранців, яких вона утримує, та припинити її кампанію залякування проти кримських татар та опонентів окупації», – заявила Шалє.

Дипломат наголосила, що США ніколи не погодяться ні з чим іншим, поки не буде повного відновлення України над її територією в Криму, територіальних водах і на сході України.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини світу та України