ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі продовжують рятувати зір бійцю механізованої бригади

12 Лютого 2020, 19:10
У Дніпрі продовжують рятувати зір бійцю механізованої бригади

У Дніпрі в обласній клінічній офтальмологічній лікарні продовжують рятувати зір бійцю 72-ї механізованої бригади. Володимир зазнав мінно-вибухової травми правого ока під час несення служби на позиції поблизу Попасної.

Як розповів військовик, під час бойового чергування, спостерігаючи за позиціями противника, почув «вихід». Не встиг сховатися в укриття і за мить відчув гул у вухах, після чого з них потекла кров…

Військові медики одразу ж доправили пораненого до обласної офтальмологічної лікарні. Він перебував у важкому стані на апараті штучної вентиляції легень.

Як зазначила радник голови облдержадміністрації Тетяна Губа, вертоліт приземлився у складних умовах, десь о 20:30. Хірурги дістали з ока дрібні осколки. Попереду – операція із заміни кришталика. Проте прогнози лікарів доволі оптимістичні.

‒ Рогівку розірвало, але її зашили. З ока видалили сторонні інородні тіла, але змогли його зберегти. Пацієнт вже бачить силуети – це і є перспектива, що можна повернути зір. Коли знімемо запалення, військовому проведуть реконструктивну операцію, ‒ розповіла Світлана Устименко, керівник обласної клінічної офтальмологічної лікарні.

Нині Володимир живе надією, що лікарі все ж повернуть йому зір і він зможе повернутися у стрій.

Всього з 2014-го в обласній клінічній офтальмологічній лікарні прооперували понад 1200 бійців із подібними пораненнями. Зір не вдалося врятувати тільки одинадцятьом.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації