ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

$36 млн на закупівлю військової техніки надасть Україні Туреччина

4 Лютого 2020
$36 млн на закупівлю військової техніки надасть Україні Туреччина

Україна і Туреччина підписали угоду про військово-фінансову співпрацю, згідно з якою Києву виділяється близько $36 млн для купівлі турецької військової техніки, повідомляє пресслужба Президента України.

«Документами передбачається виділення турецькою стороною для потреб Збройних Сил України 200 млн турецьких лір (близько $36 млн) для придбання турецьких товарів військового та подвійного призначення», – йдеться в повідомленні.

Водночас глава Міноборони України Андрій Загороднюк написав у Facebook, що співпраця з турецькими партнерами в оборонній галузі очікується за такими напрямами:

  • спільне виробництво високоточних протитанкових засобів;
  • ремонт та технічна підтримка вертольотів;
  • постачання авіаційних двигунів;
  • співпраця в галузі протидії безпілотним авіаційним комплексам;
  • транспортна авіація та тренажерні комплекси.

Крім того, за його словами, співпраця з турецькими партнерами допоможе Україні підвищити рівень безпеки на морському південному кордоні – в акваторії Чорного моря та покращить спроможності протиповітряної оборони в рамках спільної участі у Програмах НАТО.

«Для реалізації практичної частини положень підписаної угоди вже заплановані візити міністра національної оборони Хулусі Акара в Україну, а також делегації Міністерства оборони України до Туреччини», – поінформував він.

Міністр оборони України подякував турецьким колегам за безкоштовне оздоровлення 800 українців, починаючи з 2016 року, підготовку українських військових у навчальних закладах Турецької Республіки та матеріально-технічну допомогу для розвитку обороноздатності України.

Читайте нас у Facebook
Новини