ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

27-річного Героя Дмитра Гриня провели в останню путь…

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Лютого 2020, 20:39

Сьогодні, 28 лютого, в Шостці на Сумщині, рідні та близькі, побратими й ветерани російсько-української війни, військовослужбовці оперативного командування «Північ» та жителі міста попрощалися із 27-річним солдатом Дмитром Гринем, який загинув 26 лютого під час виконання бойового завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Під час панахиди капелани 13-го батальйону і 58-ї окремої мотопіхотної бригади відспівали загиблого Героя.

Родичі, вчителі, товариші та командир підрозділу згадували хлопця як відповідального, надійного, доброго, працьовитого… Він займався футболом і карате… Та чи не найбільшою його пристрастю було малювання, яким захоплювався навіть на фронті. Дмитро також був водієм і дуже любив військову техніку.

«Я відчуваю, що потрібен там — на своєму місці», – якось поділився Дмитро зі своєю сестрою. І в цьому була його сутність, патріотизм й  розуміння відповідальності справжнього захисника України.

У центрі міста люди сформували колону, тримаючи в руках національні прапори, і супроводжували труну із загиблим захисником до самого місця поховання. На кладовищі військового в останню путь провели за військовими канонами – під автоматний залп салюту і звуки Державного Гімну України у виконанні військового оркестру. Поховали Героя поряд з побратимом і близьким другом з дитинства – Антоном Хобою, який загинув місяць тому на тому ж місці ж, де й Дмитро. У солдата залишилися батьки, бабуся, сестра і брат.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким воїна. Вічна та світла пам’ять Герою…

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram