ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

259 студентів  – учасників бойових дій та їхніх дітей – на Вінниччини отримали компенсацію за навчання у вишах

20 Лютого 2020
259 студентів  – учасників бойових дій та їхніх дітей – на Вінниччини отримали компенсацію за навчання у вишах

Компенсацію з обласного бюджету студенти отримали за І та ІІ семестр минулого навчального року. Повернення коштів передбачено для учасників бойових дій та їхніх дітей, які здобувають освіту на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Грошова компенсація надається незалежно від форми власності ВНЗ.

Компенсаційні виплати за навчання здійснюються за умови, що студенти навчаються у вищих навчальних закладах лише Вінниці та Вінницької області. Ще одна умова це те, що особа є уродженцем Вінницької області та на час подачі документів до навчального закладу офіційно була зареєстрована на території області, а також вперше здобуває певний освітньо-кваліфікаційний рівень. Порядок отримання компенсації такий. Треба звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації чи проживання. Написати заяву про надання компенсації, до неї додати довідку з ВНЗ, що підтверджує факт навчання.

Примітно, що більша частина студентів здобувають освіту в університетах, серед яких найбільшою популярністю користується Вінницький аграрний, це 174 особи. А 85 учасників бойових дій та їхніх дітей є студентами коледжів.

Варто зазначити, що Вінниччина – регіон, який одним із перших запровадив програму підтримки ветеранів та їхніх дітей шляхом компенсаційних виплат за навчання у ВНЗ на контрактній формі. Програма фінансується за кошти обласного бюджету  з 2016 року.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини