Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Зенітники боєприпасів не шкодують

23 Січня 2020
Зенітники боєприпасів не шкодують

Незважаючи на морозну погоду і сильний вітер, військовослужбовці,  які беруть участь в операції Об’єднаних сил, продовжують виконувати плани з бойової підготовки та підвищувати навички володіння штатним озброєнням.

І навіть на полігонах у районах відведення важкого озброєння вогнева підготовка відбувається в умовах, які максимально наближені до бойових. Так, сьогодні неподалік Маріуполя воїни-зенітники відпрацювали стрільби із зенітної установки ЗУ-23-2 по наземних цілях.

Веденню стрільби передував багатокілометровий марш, а також заняття вогневих позицій і їхнє інженерне облаштування.

Уже на місці командири розрахунків активно розпочали керування   роботою номерів обслуги під час заняття вогневої позиції, стрільби та її коригування по наземних цілях.

– Найбільш напруженими елементами тренувань є пошук і виявлення цілі, а також надання команди на відкриття вогню. Крім того, часто доводиться відпрацьовувати нові, нестандартні ввідні, – розповів військовослужбовець Олександр.

За словами командира підрозділу, усі бойові розрахунки продемонстрували професіоналізм, належний рівень практичних навичок у володінні штатним озброєнням і військовою технікою.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, ООС