Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Зеленський: «Наша делегація віддала свої місця на форумі пам’яті Голокосту»

23 Січня 2020

Українська делегація на чолі з Президентом України поступилися своїми місцями на Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту людям, які пережили цю трагедію. Про це повідомив Володимир Зеленський у Facebook.

«Прилетіли до Ізраїлю й дізналися, що на Всесвітній форум пам’яті Голокосту  через величезний інтерес до події та обмежену кількість місць важко потрапити багатьом із тих, хто пережив цю страшну трагедію. Вирішили передати моє місце та місця делегації України цим мужнім, унікальним людям. Преса повідомляє, що так само вчинили деякі міністри ізраїльського уряду. Вважаю, що це правильно…» ‒ написав він.

Президент України наголосив, що першочергово «на основний захід мають потрапити ті, хто на це найбільше заслуговує. Ті, хто здійснив найвеличніший подвиг, – зберіг життя тоді, коли його практично неможливо було зберегти».

Зеленський акцентував, що це жодним чином не скасовує вшанування пам’яті жертв однієї з найстрашніших трагедій ХХ століття делегацією України. «Братимемо участь у всіх передбачених заходах і проведемо заплановані зустрічі з Президентом, Прем’єр-міністром та Спікером Кнесету Держави Ізраїль», ‒ наголосив він.

Як повідомлялося, Президент України Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Держави Ізраїль. Програмою візиту передбачено його участь у п’ятому Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц, а також зустрічі з керівництвом Ізраїлю та представниками ізраїльських ділових кіл.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України