ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Захисники України взяли участь у проєкті «АрміЯ»

17 Січня 2020
Захисники України взяли участь у проєкті «АрміЯ»

Шість чоловіків та одна жінка стали обличчям української армії на Рівненщині. Ветеран АТО, «кіборг», Герой України, пресофіцер, капелан, військовий комісар та військовослужбовець сфотографувалися для соціальної інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію Збройних Сил України.

Проєкт «АрміЯ» від Рівненської ОДА – це фото військових, які брали участь у бойових діях на сході України і сьогодні також продовжують боротьбу з ворогом.

 – Співпраця з органами державної влади в регіонах поруч із представниками ЗМІ є одним із найважливіших аспектів донесення інформації щодо виконання Збройними Силами України завдань із захисту Вітчизни, зокрема на сході України. Саме тому пропозиція щодо участі в акції стала приємною несподіванкою та визнанням багаторічної служби на Рівненщині. Своєю участю ми привертаємо увагу українського суспільства до ЗС України, військовослужбовців та їхніх родин, які так потребують підтримки та розуміння, – розповів начальник рівненського відділення Інформагентства АрміяInform підполковник Віктор Шубец.

Ігор Гордійчук – уродженець Кореччини, генерал-майор ЗС України. У 2014 році під час війни на сході України очолював загін спецпризначення, що виконував завдання глибинної розвідки в тилу противника. Командував операцією із взяття під контроль стратегічної висоти Савур-могила. Герой України. Нині очолює Київський військовий ліцей імені Івана Богуна.

Федір Мисюра – «кіборг»-захисник Донецького аеропорту. Після демобілізації у 2015 році йому запропонували очолити управління транспорту та промисловості Рівненської ОДА. За ці роки він неодноразово доводив принципову позицію стосовно захисту прав учасників бойових дій.

Валерій Куценко – полковник ЗС України, Рівненський військовий комісар. Був мобілізований у першій хвилі, учасник бойових дій на Маріупольському та Волноваському напрямках. Нині очолює Рівненський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Віктор Шубец – військовий журналіст, підполковник ЗС України. У 2014‒2019 роках – речник штабу АТО, пресофіцер. Під час крайнього відрядження на Схід – начальник пресцентру штабу ООС. Неодноразово надавав коментарі в районі бойових дій. Проходить службу на посаді начальника відділення Інформаційного агентства АрміяInform у Рівному. Продовжує висвітлювати протистояння нашої армії проти російської агресії.

Сергій Кальмук – учасник Революції Гідності, у 2015‒2016 роках брав участь в АТО. Після демобілізації створив власну будівельну компанію, де працевлаштовує військових після повернення з війни. Очолює координаційну раду ветеранів, учасників бойових дій Рівненщини.

Олеся Мироненко – офіцер ЗС України з Рівного. Учасниця бойових дій на Мар’їнському та Красногорівському напрямках. Служить в обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, де відповідає за соціально-правовий захист резервістів, ветеранів, та військових пенсіонерів.

Тарас Климович – військовий капелан. Від початку російської агресії священник здійснює душпастирське служіння серед українських воїнів,   зокрема в зоні бойових дій. Доставляє благодійну допомогу та біблійну літературу на схід України для захисників та цивільного населення.

Світлини захисників розмістили на бордах і сітілайтах, які розповсюдять в області.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини