ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За 10 років в «Укроборонпромі» вкрали майже 1 мільярд гривень

13 Січня 2020
За 10 років в «Укроборонпромі» вкрали майже 1 мільярд гривень

Таку інформацію розмістив на своїй сторінці у Facebook заступник гендиректора «Укроборонпрому» Мустафа Найєм. За 10 років державний концерн «Укроборонпром» зазнав 896 млн грн збитків у рамках 583 кримінальних проваджень.

«Мільярд гривень. Майже стільки вкрали в «Укроборонпрому» за останні 10 років. Це близько 300 тис. грн щодня, які виводили в офшори та розкладали по приватних кишенях.

Одне кримінальне провадження щотижня. Стільки в середньому відкривали справ стосовно концерну або підприємств-учасників за всі роки його існування. На сьогодні розслідуванням цих справ зайняті всі правоохоронні органи країни», — написав він.

«За весь час існування концерну його керівники самостійно ініціювали лише половину — 251 кримінальне провадження. За шість місяців ми виявили та передали до правоохоронних органів матеріали, за якими вже порушено 85 проваджень.

Зокрема ініціювали провадження, де фігурують колишні керівники оборонного Комітету Ради, які діяли у злочинній змові з чиновниками Міноборони та за пособництва екскерівників самого «Укроборонпрому» та його окремих підприємств», — розповів Найєм.

Стежте за нами в Instagram
Актуально, Новини