ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З Україною Бог та Небесні Легіони

8 Січня 2020, 17:34
З Україною Бог та Небесні Легіони

У Луцьку волиняни вшанували пам’ять загиблих українських військовослужбовців під час російсько-української війни. Акція пам’яті відбулася на Театральному майдані біля стели «Загинули за єдність України».

– До облдержадміністрації звернулися представники ветеранських організацій та Інституту національної пам’яті України з ініціативою проводити акцію кожного місяця, – розповіла керівник управління культури, з питань релігії та національностей Волинської ОДА Ольга Чубара. – Ми підтримали таку патріотичну ідею, адже тільки завдяки українським військовим, які ціною власного життя боронять кордони нашої держави, ми маємо змогу жити мирним життям.

Останній місяць 2019 року став для Волині одним із найтрагічніших у російсько-українській війні – 9 грудня загинули бійці 14-ї бригади Сергій Сирота та Андрій Войтович. Священнослужителі відправили панахиду за вояками, які пали в боях за незалежність України. Присутні військовослужбовці поклали квіти до стели.

– У ці різдвяні дні ми з особливим жалем згадуємо загиблих Героїв. Вони сідають за святкові столи у небесному царстві, де Бог зібрав найкращих воїнів, які віддали своє життя за Україну та український народ, – зазначив військовий капелан Михайло Бучак. – Кожен українець має знати, що за мир наших дітей заплачено ціною кожного загиблого Героя Української держави. Віримо, що перемога буде за Україною, бо з Україною Бог та Небесні Легіони.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини