ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З початку року на Полтавщині вже близько 100 учасників бойових дій змінили форму отримання пільг на «готівку»

8 Січня 2020, 13:27
З початку року на Полтавщині вже близько 100 учасників бойових дій змінили форму отримання пільг на «готівку»

Як повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА  Людмила  Корнієнко, в області активно розпочався процес зміни форми отримання пільг з безготівкової на готівкову. Для цього, за її словами, кожен охочий може звернутись до територіального управління соціального захисту населення та подати відповідну заяву із зазначенням рахунку в уповноваженому банку. Пільга у готівковій формі надаватиметься з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

-У разі подачі заяви про надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі протягом опалювального періоду виплата пільг проводиться тільки через банківські установи шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку, – зазначила посадовець.

При наявності у пільговика відкритого в уповноваженому банку рахунку (пенсійного, іншого соціального рахунку), подаються реквізити вказаного рахунку. У разі відсутності банківського рахунку, ветеран має змогу звернутися до уповноваженого банку та відкрити рахунок для перерахування пільг у грошовій готівковій формі.

За даними територіальних управлінь соціального захисту населення у Полтавській області, цією послугою з початку року вже скористалися близько ста пільговиків з-поміж учасників бойових дій.

До цього також слід додати, що пільговикам, які не виявили бажання змінити форму отримання пільг із безготівкової на готівкову, звертатися до управління соціального захисту населення додатково не потрібно.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист