ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Якщо Ірак вижене США, то його позбавлять військової допомоги

15 Січня 2020
Якщо Ірак вижене США, то його позбавлять військової допомоги

Ірак може бути позбавлений військової допомоги в $250 млн, якщо наполягатиме на виведенні американських військ зі своєї території. Як повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на листи офіційних осіб у Білому домі й Пентагоні, це рішення обговорює адміністрація президента США.

Зокрема «Уолл-стріт джорнел» передає, що в листах ідеться про доручення уряду вивчити та запропонувати всі варіанти відкликання коштів, наданих Іраку в 2020 фінансовому році, та відхилити запит на наступний рік.

Видання відзначає, що остаточно рішення ще не прийняте й саме блокування не розглядається як безповоротне. Передбачається, що підтримку можна повернути, якщо Ірак змінить свій політичний курс.

Як повідомляла АрміяInform, у січні з’явилася інсайдерська інформація про погрози американських властей заблокувати Ірану доступ до банківського рахунку в Федеральному резервному банку Нью-Йорка, де зберігаються виручені від продажу нафти кошти. Відомо, що таке уже відбувалося у 2015 році, коли США запідозрили іранське керівництво у фінансуванні терористичних угрупувань.

Нагадаємо, що парламент Іраку ухвалив рішення вивести з території країни всі іноземні війська після ліквідації американцями 3 січня відомого іранського генерала Касема Сулеймані. На це рішення президент США заявив, що військові залишать Ірак, коли той виплатить компенсацію за збудовані військові бази та іншу інфраструктуру. За даними АрміяInform, наразі в Іраку перебувають приблизно 5,3 тис. американських військовослужбовців.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України