ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Яке поповнення отримало військо?

20 Січня 2020, 16:27
Яке поповнення отримало військо?

До автомобільного батальйону Об’єднаного центру матеріально-технічного забезпечення Повітряних Сил днями прибуло молоде поповнення – солдати строкової служби призову «Осінь-2019». Як розповіли кореспондентові АрміяІnform у частині, наразі молоді солдати поставлені на всі види забезпечення, з ними проводяться планові заняття з усіх видів підготовки.

Цього разу до автобату прийшло близько двох десятків строковиків. Ці хлопці призвані з семи областей України, відтепер протягом півтора року служитимуть на різних посадах в автомобільних ротах, основна частина техніки й особового складу яких виконують завдання з перевезення військової техніки та боєприпасів до визначених командуванням районів.

Ось такий собі портрет сьогоднішніх рекрутів. Семеро з новобранців – 18-20-річні юнаки, які пішли до війська за власним бажанням. Найстаршому зі строковиків 24 роки. За фахом хлопці – машиністи та електромонтери, водії та механіки, електрогазозварювальники та представники інших спеціальностей. Є лісничий і вчорашній таксист. Один, вже маючи освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», продовжує здобувати вищу освіту за заочною формою навчання у політехнічному університеті. Четверо хлопців мають водійські посвідчення, зокрема – з відкритими категоріями з правом водіння вантажних автомобілів. Такі у частині цінуються особливо, адже є потенційними професійними військовими водіями і з часом зможуть стати зміною тим, хто у ці нелегкі воєнні роки щомісяця долає тисячі кілометрів, перевозячи різноманітні військові вантажі, особовий склад, озброєння, військову техніку та боєприпаси. До речі, четверо з новобранців планують залишитися у війську, уклавши контракт.

Усі хлопці перед тим, як потрапили до стройової частини, протягом місяця проходили курс початкової військової підготовки у навчальному центрі. Перший тиждень перебування у військовій частині став для строковиків насиченим. Окрім різноманітних занять, вони відвідали екскурсію новітніх зразків озброєння та військової техніки, а також фестиваль «Пісні, народжені в АТО».

5
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини