Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Як військові ВСП молодь виховують

13 Січня 2020
Як військові ВСП молодь виховують

Торік  військові правоохоронці відвідали понад п’ятдесят освітніх закладів у приблизно двох десятках населених пунктів Вінниччини, де взяли участь у  майже сотні заходах військово-патріотичного виховання. Загальне охоплення аудиторії, яку становить переважно допризовна молодь, сягає понад 7000 осіб.

Військовослужбовці з бойовим досвідом, інструктори та бійці-спецпризначенці Вінницького відділу ВСП проводили з молоддю заняття з тактичної, вогневої підготовки, орієнтування на місцевості, виживання в екстремальних умовах, домедичної допомоги, поводження з вибухонебезпечними пристроями, навчали прийомам самооборони.

– Наш військовий колектив має активну позицію: ми намагаємося максимально долучитися до життя регіону та постійно брати участь у патріотичному вихованні молодого покоління. Адже це – одне з головних завдань української держави. Ми закликаємо всіх долучатися до проведення заходів з національно-патріотичного виховання, – каже очільник Вінницького зонального відділу ВСП полковник Олександр Зима.

– Коли до нас звертаються представники освітніх закладів чи громадських організацій із проханням допомогти організувати таборування чи польовий вихід старшокласників, ми без вагань допомагаємо створити атмосферу й умови справжнього польового вишколу військового підрозділу, – розповідає старший лейтенант Юрій Березовський, відповідальний за напрямок патріотичного виховання молоді та комунікацію з громадськістю у військовій частині. – Надаємо намети, навчальну стрілецьку зброю, імітаційні боєприпаси, а також скеровуємо досвідчених інструкторів. Хлопці просто в захваті від атмосфери таких заходів. І навіть дівчата. Багато з них потім підходять радитися, як піти на службу до того чи іншого підрозділу чи вступити до військового вишу. Отже, все ми робимо правильно.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Публікації