ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Воєнний кореспондент The Associated Press Мстислав Чернов презентував книгу про війну на Донбасі

25 Січня 2020, 17:38
Воєнний кореспондент The Associated Press Мстислав Чернов презентував книгу про війну на Донбасі

Воєнний кореспондент американської агенції новин The Associated Press Мстислав Чернов, який працював у понад 40 країнах світу, презентував у Києві книгу про сни та війну на Донбасі “Часи сновидінь”.

Цей психологічний роман на основі реальних подій побудований на чотирьох сюжетних лініях. Книга починається з подій російсько-української війни та веде далеко за її межі: до Харкова, де все сколихується наслідками революції, в холодну темряву нічних вулиць Праги, в гущавину антиміграційних протестів в Італії, до буддійського монастиря у М’янмі.

Мстислав Чернов

Друга частина книги — це розповідь сновидінь. За словами автора, саме через такий художній прийом йому вдалось вийти за рамки зовнішнього й показати внутрішні переживання людини, всі її конфлікти й парадокси.  — Я працював оператором під час військових і соціально-політичних конфліктів, бачив революції та війни, теракти й протести по всьому світу… Здається,  що всі війни зсередини виглядають однаково, бо там є страх, страждання та смерть. Але Донбас — це інше. Він занадто близько до серця і від нього не закриєшся камерою. — розповідає Мстислав Чернов.

Загалом робота над романом тривала 8 років і почалася задовго до російської агресії в Україні.

Друзі, на цій сторінці, що присвячена моїм художнім проектам, я буду ділитися з вами тим, що бачу, відчуваю, про що розмірковую, та як ці враження та думки перетворюються на образи: у текстах, відео, фотографіях, інсталяціях та виставках.Перш за усе, у січні 2020 виходить мій дебютний роман “Часи сновидінь” (вид-во Саміт-Книга), який я писав протягом 8 років. «Часи сновидінь» – це історія про наші з вами стосунки зі світом у момент, коли межі між сном та реальністю зникають. Це історія про Донбас, Слов’янськ, складні долі, моральні парадокси, світові протести, любов, вбивство та божевілля – почуття, яке іноді переслідує всіх нас: світ навколо руйнується, і ми от-от опинимось на руїнах своїх домівок і своїх душ.Замовити книгу можна тут:http://sbook.com.ua/uk/home/737-vremya-snov.html

Опубліковано Мстислав Чернов: Часи сновидінь Середа, 8 січня 2020 р.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
MilitaryArt, Новини