Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Воєнний кореспондент The Associated Press Мстислав Чернов презентував книгу про війну на Донбасі

25 Січня 2020
Воєнний кореспондент The Associated Press Мстислав Чернов презентував книгу про війну на Донбасі

Воєнний кореспондент американської агенції новин The Associated Press Мстислав Чернов, який працював у понад 40 країнах світу, презентував у Києві книгу про сни та війну на Донбасі “Часи сновидінь”.

Цей психологічний роман на основі реальних подій побудований на чотирьох сюжетних лініях. Книга починається з подій російсько-української війни та веде далеко за її межі: до Харкова, де все сколихується наслідками революції, в холодну темряву нічних вулиць Праги, в гущавину антиміграційних протестів в Італії, до буддійського монастиря у М’янмі.

Мстислав Чернов

Друга частина книги — це розповідь сновидінь. За словами автора, саме через такий художній прийом йому вдалось вийти за рамки зовнішнього й показати внутрішні переживання людини, всі її конфлікти й парадокси.  — Я працював оператором під час військових і соціально-політичних конфліктів, бачив революції та війни, теракти й протести по всьому світу… Здається,  що всі війни зсередини виглядають однаково, бо там є страх, страждання та смерть. Але Донбас — це інше. Він занадто близько до серця і від нього не закриєшся камерою. — розповідає Мстислав Чернов.

Загалом робота над романом тривала 8 років і почалася задовго до російської агресії в Україні.

Друзі, на цій сторінці, що присвячена моїм художнім проектам, я буду ділитися з вами тим, що бачу, відчуваю, про що розмірковую, та як ці враження та думки перетворюються на образи: у текстах, відео, фотографіях, інсталяціях та виставках.Перш за усе, у січні 2020 виходить мій дебютний роман “Часи сновидінь” (вид-во Саміт-Книга), який я писав протягом 8 років. «Часи сновидінь» – це історія про наші з вами стосунки зі світом у момент, коли межі між сном та реальністю зникають. Це історія про Донбас, Слов’янськ, складні долі, моральні парадокси, світові протести, любов, вбивство та божевілля – почуття, яке іноді переслідує всіх нас: світ навколо руйнується, і ми от-от опинимось на руїнах своїх домівок і своїх душ.Замовити книгу можна тут:http://sbook.com.ua/uk/home/737-vremya-snov.html

Опубліковано Мстислав Чернов: Часи сновидінь Середа, 8 січня 2020 р.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
MilitaryArt, Новини