ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Вони не військові — вони терористи» — американський офіцер про росіян у Криму

20 Січня 2020
«Вони не військові — вони терористи» — американський офіцер про росіян у Криму

Капітан першого рангу ВМС США у відставці Гаррі Табах в інтерв’ю «Апострофу» розповів про американсько-іранські відносини і другий термін Трампа, а також про російських військовослужбовців, які в Криму діяли терористичними методами.

Гаррі Табах, зокрема, заявив, що ліквідований Сполученими Штатами іранський генерал-майор Касем Селуймані — це хороший друг президента РФ Путіна. «Сулеймані — це хороший друг, можна сказати, бойовий товариш Володимира Володимировича. Він був частим гостем у Росії. І саме Сулеймані умовив Путіна ввести війська в Сирію», — вважає Табах.

Тема так званої Кримської весни 2014 року сплила, коли американський «полковник» коментував слова міністра закордонних справ РФ Лаврова: «Цілеспрямовані акції держави-члена ООН щодо усунення офіційних осіб іншої держави-члена ООН, до того ж на території третьої суверенної держави без її відома, грубо порушують принципи міжнародного права і заслуговують на осуд».

Гаррі Табах нагадав, що не Москві говорити про порушення принципів міжнародного права, коли вона в умовах дії договору з Україною про визнання недоторканності її кордонів розгорнула масштабну військову операцію для захоплення Криму.

За словами Табаха, Лавров сказав це «не зовсім щиро», тому що розуміє: Сулеймані — не офіційна особа, він персона нон ґрата в Іраку.

— Це можна порівняти з тим, як російські війська з’явилися в Криму — без розпізнавальних знаків і не визнаючи себе частиною якоїсь армії, але озброєні й у мундирі — вони терористи, — заявив американській військовий. — Вони не військові — вони терористи, їх можна було розстріляти навіть без суду і слідства.

На думку Табаха, те ж саме і в ситуації  з Сулеймані: «Він не представник якоїсь держави, навіть ворожої. Він — терорист. І в той момент він вчиняв терористичний акт», — сказав Гаррі Табах.

— До того ж говорити представнику Росії «те, що сталося на території іншої суверенної держави»… ну, ви розумієте, для Росії смішно говорити таке. США не підписували жодного міжнародного або спільного договору з Іраном чи з Іраком, що ми будемо захищати їхні кордони та гарантуємо недоторканність їхніх кордонів. У нас такого договору з ними немає. А у Росії з Україною був. Тому тут вже пан Лавров якось зовсім не в собі, — підсумував Табах.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України