ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовець затримав злочинця, який намагався підпалити житловий будинок

6 Січня 2020
Військовослужбовець затримав злочинця, який намагався підпалити житловий будинок

Про справжній чоловічий вчинок військовослужбовця повідомила Військова служба правопорядку у Збройних Силах України на сторінці у Facebook.

Зокрема зазначається, що 1 січня 2020 року, приблизно о 01:30 ночі, військовослужбовець Запорізького зонального відділу ВСП сержант Віктор Гавриш, у вільний від виконання службових обов’язків час, затримав злочинця, який зробив спробу підпалу житлового будинку.

Під час серйозної небезпеки все вирішує мить. Коли немає часу на роздум – спрацьовує підсвідомість. І лише згодом приходить розуміння зробленого й усвідомлення ризиків, на які наражався.

Отже, сидиш ти вдома та займаєшся побутовими справами у Новорічну ніч… Раптом відчуваєш у квартирі запах бензину. Відкриваєш вхідні двері  й бачиш, що двері сусідніх квартир, стіни та сходи від 1 до 3 поверху житлового будинку облиті бензином.
Перше – дзвінок «102» у поліцію. Далі – огляд території. Піднімаєшся на 3-й поверх, а там сусід, який намагався здійснити підпал. На питання «Ти що робиш?» – на тебе кидаються з кулаками. Застосовуєш «фізичну силу» у відповідь для припинення правопорушення. Отримуєш перелом правої кінцівки, але правопорушника затримуєш і передаєш поліції…

– Є герої, визнані урядом та відомі на весь світ, а є герої, про яких ми навіть не чули, і вони тихо продовжують жити серед нас. Але завдяки саме ним ми можемо спокійно жити та з надією дивитися у майбутнє, – йдеться у дописі. – Рятувати життя людей під час пожежі – вчинок, безумовно, гідний. А зробити так, щоб пожежі не сталося – це врятувати і людські життя, і майно, і новорічний святковий настрій всім навколо.

Вірте в армію. Ми поруч і не підведемо.
Слава Україні!

 

підготував Олександр Колесник

Читайте нас у Facebook
Новини