ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові зв’язківці Полтавщини підтримали акцію «Крапля крові дарує, рятує життя»

25 Січня 2020, 12:17
Військові зв’язківці Полтавщини підтримали акцію «Крапля крові дарує, рятує життя»

Близько 60 військовослужбовців 179-го навчально-тренувального центру військ зв’язку ЗСУ добровільно поповнили банк крові для потреб лікувальних закладів Полтавщини.

– Кількість охочих узяти участь у доброчинній акції була значно більшою. Але нашу ініціативу ми підлаштували під технічні можливості обласної станції переливання крові. Тому донорами цього дня стали ті, в кого найкращі результати за медичними показниками й чудовий фізичний стан, – зазначив начальник медслужби військової частини Микола Попов.

За його словами, подібні акції проходять у навчальному закладі якнайменше три-чотири рази на рік. Тому віддати частку  своєї крові  тим, хто потребує термінової допомоги, може кожен охочий.

– 450 грамів зданої крові аж ніяк не вплинуть на мої вагові показники, – жартома каже старший солдат контрактної служби Ірина Козуб, яка бере участь у доброчинній акції уперше. – І жіноча природа полягає не тільки у тім, щоб дарувати життя, а й рятувати його.

Підполковник Олег Орєшков ділиться своїми «кревними запасами» вже впродовж двадцяти років: «Ніколи не рахував кількості зданої крові, але з величезним задоволенням побачив би всіх, кому вона допомогла».

Потреба в донорах, за словами працівників Полтавської обласної станції переливання крові, нині велика. Це і допомога новонародженим малятам, онкохворим, пораненим бійцям і постраждалим унаслідок надзвичайних ситуацій.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини