Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Військові зв’язківці Полтавщини підтримали акцію «Крапля крові дарує, рятує життя»

25 Січня 2020
Військові зв’язківці Полтавщини підтримали акцію «Крапля крові дарує, рятує життя»

Близько 60 військовослужбовців 179-го навчально-тренувального центру військ зв’язку ЗСУ добровільно поповнили банк крові для потреб лікувальних закладів Полтавщини.

– Кількість охочих узяти участь у доброчинній акції була значно більшою. Але нашу ініціативу ми підлаштували під технічні можливості обласної станції переливання крові. Тому донорами цього дня стали ті, в кого найкращі результати за медичними показниками й чудовий фізичний стан, – зазначив начальник медслужби військової частини Микола Попов.

За його словами, подібні акції проходять у навчальному закладі якнайменше три-чотири рази на рік. Тому віддати частку  своєї крові  тим, хто потребує термінової допомоги, може кожен охочий.

– 450 грамів зданої крові аж ніяк не вплинуть на мої вагові показники, – жартома каже старший солдат контрактної служби Ірина Козуб, яка бере участь у доброчинній акції уперше. – І жіноча природа полягає не тільки у тім, щоб дарувати життя, а й рятувати його.

Підполковник Олег Орєшков ділиться своїми «кревними запасами» вже впродовж двадцяти років: «Ніколи не рахував кількості зданої крові, але з величезним задоволенням побачив би всіх, кому вона допомогла».

Потреба в донорах, за словами працівників Полтавської обласної станції переливання крові, нині велика. Це і допомога новонародженим малятам, онкохворим, пораненим бійцям і постраждалим унаслідок надзвичайних ситуацій.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини