ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові юристи отримали фахову літературу від міжнародних партнерів

21 Січня 2020
Військові юристи отримали фахову літературу від міжнародних партнерів

У Центральному будинку офіцерів ЗСУ в столиці відбулася зустріч представників Юридичного департаменту Міноборони із директором Асоціації сприяння міжнародному розвиткові та стабільності Джозефом Басбі.

— Я вдячний, що пан Джозеф належить до тих людей, які дотримують слова й виконують плани. Минуло не так багато часу від нашої крайньої зустрічі, але ми вже маємо результат і бачимо його. Ми знайдемо гідне місце для цієї літератури й використовуватимемо її в роботі, — зазначив директор Юридичного департаменту оборонного відомства Валерій Коваль.

Під час зустрічі директор Асоціації сприяння міжнародному розвитку та стабільності передав представникам Юридичного департаменту МОУ добірку літератури зі сфери міжнародного й оперативного права.

— Добірка літератури, яку я вам передаю, має стати в пригоді у вашій подальшій роботі, особливо в протидії збройній агресії Російської Федерації проти України. Серед цих книг є ті, що стосуються проведення миротворчих операцій, юридичних операцій у протидії зовнішній агресії, також викладені думки науковців і опис гібридної війни РФ, – зауважив Джозеф Басбі.

Пан Басбі зазначив, що для нього великою честю є  сприяння роботі Юридичного департаменту.

Частину книг мають передати до Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого для використання в навчальному процесі, зокрема під час підготовки старшого і вищого офіцерського складу та проведення наукових досліджень.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини