ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові влаштували справжнє свято для дітей-сиріт

14 Січня 2020
Військові влаштували справжнє свято для дітей-сиріт

Зимові свята — це завжди очікування дива, а надто для дітей. Вони мріють про казку й подарунки, особливо ті малюки, що позбавлені батьківського піклування. Тож створити свято для дітей-сиріт вирішили офіцери та курсанти Інституту Військово-Морських Сил України Національного університету «Одеська морська академія». У період різдвяних свят вони завжди відвідують дитячі будинки. Це стало вже своєрідною традицією для військових. Цього разу вони завітали до спеціалізованого Будинку дитини № 1.

— Якщо чесно, ми дуже хвилювалися. Хтось із нас був у дитячому будинку вперше, а дехто вже має досвід, проте всі однаково переймалися, чи все пройде добре. Особисто для мене це перший подібний досвід. Але варто було лише побачити щасливі очі цих крихіток — одразу зникли всі сумніви. Сподіваюся, що надалі ми ще не раз навідаємося до малечі, яка так потребує нашої любові та піклування, — поділився враженнями курсант третього курсу старшина 1 статті Ярослав Голован, який сьогодні виступав перед малечею у ролі Святого Миколая.

До слова, за помічницю йому була першокурсниця Клавдія Ріфель, яку діти після свята просто відмовлялися відпускати, так вона припала їм до серця.

— Приємно, що до нашої акції долучилися й аніматори, які абсолютно безоплатно протягом півтори години розважали діток. Завдяки Артему, що грав невгомонного персонажа з відомого мультику — посіпаку, малюки ні на мить не переставали усміхатися, активно брали участь у всіх конкурсах, танцювали, співали та водили хороводи, — розповідає заступник начальника Інституту з морально-психологічного забезпечення капітан 1 рангу Олександр Веретельников. — Сподіваюся, що наш колектив зумів зробити цим діткам справжнє свято, адже всі малюки однаково заслуговують на щастя.

Звісно, неодмінною частиною свята стали подарунки: іграшки, солодощі та інші необхідні речі. А ще військові придбали для малечі сучасний телевізор, аби ті могли дивитися свої улюблені мультфільми.

Усміхнені обличчя й непідробний дитячий сміх розчулили всіх присутніх, які щиро вірять у те, що зовсім скоро кожне маля отримає свій найцінніший подарунок — родину.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
MilitaryArt