ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветерани війни показали школярам майстер-клас

17 Січня 2020
Ветерани війни показали школярам майстер-клас

Представники ветеранського руху Миколаєва в рамках проєкту «Школа вихідного дня» провели майстер-клас для учнів Лиманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Захід був присвячений мужнім воїнам, які обороняли Донецький аеропорт.

Ветерани підготували п’ять різних місць, де учні мали можливість зібрати та розібрати зброю, постріляти в електронному тирі й отримати нові знання з домедичної підготовки.

За словами інструктора Сергія Гуссіді, медициною зацікавився під час мобілізації. Саме тоді кілька разів під час бойових дій допомагав пораненим побратимам. Після занять військові поділися спогадами з дітьми.

— Ми розповіли юнакам приклади з реальних бойових дій, де ми були, як ми стріляли, як надавали допомогу, евакуйовувалися. Наші історії їх дуже зацікавили. Далі, під час вибору професії, вони, можливо, враховуватимуть ті знання, які ми їм надали. Тому ми намагаємось поєднати військовий досвід із цивільним життям, де може щось їм знадобиться, — розповів Сергій Гуссіді.

Окрім цього, школярам провели інструктаж безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами, а також майстер-класи з козацького та військово-прикладного багатоборства.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації