ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі відбулася презентація медіапроєкту «Поєднані»

25 Січня 2020, 14:41

Одеса прийняла естафету медіапроєкту «Поєднані», який стартував в Україні у 2017 році. Першими його учасниками стали військові, які народилися на Донеччині та Луганщині. У 2018-му проєкт розповідав про військових із Криму, а також Запоріжжя та Херсонщини.

Ідея проєкту полягає в поєднанні національних героїв України ХХ і ХХІ століть. Тож серед представників – воїни армії УНР, бійці УПА, члени ОУН та учасники неоголошеної російсько-української війни на Сході України.

Зустріч із героями медіапроєкту відбулась у міській бібліотеці, де також проходили виставка патріотичних постерів і показ фільмів. Одесити мали можливість не тільки ознайомитися з цікавими фото та відеоматеріалами, а і наживо поспілкуватися з військовослужбовцями, які внесли вагомий внесок у захист України.

Серед них був і офіцер Оперативного командування «Південь» підполковник Владислав Назаров, який брав безпосередню участь в бойових діях на Сході країни з 2014-го року. За його словами, саме такі проєкти дозволяють сьогодні протистояти Росії в інформаційній війні.

У 2020-му такі заходи відбудуться також у Миколаєві та Кропивницькому.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини