Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Уряд вніс зміни до порядку перетинання адмінмежі з окупованим Кримом

16 Січня 2020
Уряд вніс зміни до порядку перетинання адмінмежі з окупованим Кримом

Із 9 лютого 2020 року набувають чинності зміни до затвердженого постановою Кабінету Міністрів порядку, які стосуються виїзду до тимчасово окупованої території України (ТОТУ) та виїзду громадян України віком до 16 років (дітей).

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Згідно зі змінами виїзд на ТОТУ дітей віком до 16 років можливий у супроводі когось із батьків (батьки (усиновлювачі), опікуни, піклувальники або інші законні представники), чи вповноважених ними осіб. Така можливість виникає, якщо ці діти в’їхали на підконтрольну українській владі територію в супроводі цих дорослих. У таких випадках наявність другого з батьків чи доручень від нього необов’язкова.

Виїзд дітей віком від 14 до 16 років на тимчасово окуповану територію України, батьки яких проживають на цій території, можливий без стороннього супроводу за наявності інформації про навчання цих дітей в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

В’їзд на ТОТУ громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, та виїзд з ТОТУ осіб, які виїжджали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, здійснюється за умови пред’явлення довідки, виданої територіальним органом (підрозділом) Державної міграційної служби.

Крім того, змінами передбачено, що виїзд на ТОТУ та в’їзд з неї громадян України, які не досягли 16-річчя, здійснюється за умови пред’явлення паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, Новини світу та України