ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Український телеканал для окупованих територій запрацює 15 лютого – міністерство

3 Січня 2020, 17:28
Український телеканал для окупованих територій запрацює 15 лютого – міністерство

Український державний телеканал для тимчасово окупованих територій, який створюється на базі каналу UATV, почне мовлення 15 лютого. Про це повідомляє Крим.Реалії.

«На першому етапі канал об’єднуватиме українські та російськомовні розважальні програми, серіали і кінофільми виробництва провідних українських медіагруп, і інформаційне мовлення власного виробництва», – йдеться в повідомленні Міністерства культури, молоді та спорту України.

За інформацією міністерства, директора нового телеканалу виберуть шляхом конкурсного відбору в січні. До цього моменту виконуватиме його обов’язки заступник директора Юлія Островська. Керівником інформаційного мовлення стане Олена Трибушна, колишня головний редактор «24 каналу», в минулому – заступник головного редактора видання «Новое Время» і редактор журналу «Кореспондент».

«Мета нового телеканалу – повернути в український інформаційний і культурний простір тих наших співгромадян, які через війну вже шостий рік позбавлені можливості дивитися українське телебачення і отримувати об’єктивну інформацію про власну країну, і на чиє ставлення до України впливають переважно російські телеканали», – каже Олена Трибушна.

Раніше Міністерство культури, молоді та спорту України повідомило, що запускає телеканал для тимчасово окупованих територій.

У жовтні президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність розвитку стратегії деокупації Криму та окупованих частин Донбасу, а також реінтеграції населення на цих територіях.

Стежте за нами в Instagram
Новини