ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Український курс на набуття членства в НАТО незмінний – перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук

29 Січня 2020
Український курс на набуття членства в НАТО незмінний – перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук

У Брюсселі перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук узяв участь у засіданні Ukraine – NATO Interparlamentary Council. Під час виступу перший віцеспікер запевнив про незмінність українського курсу на набуття членства в НАТО, повідомляє АрміяInform з посиланням на веб-портал ВР України. https://iportal.rada.gov.ua/news/Povidomlennya/187923.html

В обговоренні сторони насамперед зосередилися на поглибленні співпраці між військовими України та НАТО в Чорноморському та Східносередземноморському регіоні. Водночас основним пріоритетом у роботі з Альянсом, на думку Руслана Стефанчука, є приєднання України до Програми розширення можливостей (EOP). Зазначена програма є технічним інструментом практичної взаємодії наших військових для зміцнення їх взаємосумісності з підрозділами держав-членів НАТО.

Окремо зазначалось, що необхідно активізувати вирішення питання надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО. Перший заступник Голови Верховної Ради України закликав de jure визнати те, що Україна робить de facto. Він запевнив членів Ради, що парламент України й надалі підтримуватиме законодавчі ініціативи, спрямовані на підняття рівня безпеки й оборони нашої держави.

Руслан Стефанчук запросив учасників засідання на весняну сесію Парламентської асамблеї НАТО, що відбудеться 22-25 травня 2020 року в Києві.

1
1
Стежте за нами в Instagram
НАТО, Новини